Girls and Business

GIRLS&BUSINESS 2014/2015 – ohlédnutí za prvním a start druhého ročníku

GIRLS&BUSINESS 2014/2015 – ohlédnutí za prvním a start druhého ročníku

pozvanka_GAB_FINALDVANÁCT RŮZNÝCH ŽEN SVEDL DOHROMADY JEDEN SPOLEČNÝ CÍL. POMOCI ŽENÁM, KTERÉ SE OCITLY V TÍŽIVÉ ŽIVOTNÍ SITUACI A KTERÉ POTŘEBUJÍ POMOCNOU RUKU.

Nejedná se o nadaci ani neziskovou organizaci, ale o ženy, které se rozhodly spojit síly a udělat, dobrou věc. A to velmi netradiční formou – kalendářem Girls and Business. Výtěžek nejde na produkci kalendáře ale přímo konkrétním projektům a ženám. Kompletní produkce kalendáře je bez nároku na honorář. Přidejte se i vy.

KDE a KDY: ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17, P2 – Vinohrady od 18 hodin

PROGRAM:
* vernisáž pin-upové umělkyně THERÉSE ROSIER: česká malířka a kreslířka pocházející z Prahy, přední propagátorka Pin Up Artu v České republice. Mimo malířství, kterým se zabývá již několik let, se věnuje i photomodelingu v pin-up/alternativním stylu. Láska pro vintage, glamour, retro a burlesku se odraží jak v jejích obrazech, tak na její osobité vizáži. Obrazy jsou prodchnuty ženskostí, smyslností, sexuálním napětím a jsou známy jako uhrančivé obrazy s duší. V dílech nalezneme jedinečné a originální spojení mezi uměním a vášní pro vintage styl
* zpěvačka ANNABELLE FÁROVÁ
* DJs ULTRAFINO a CARLOS SQUINT
* SAYSOMETHING&BIOMASHA: cukavé rytmy, akční lyrika, na místě vzniklá a v tu ránu zaniklá, přimo před vámi, jenom pro vás, jenom s vámi. MC Metoďej Constantine, věrozvěst hbitýho verše, Lojza Qádr, beatbox v duši a puse, Bio Masha, rychlokurz v pismenech.

více informací:
www.girlsandbusiness.cz
www.ecosalonrolland.cz

Share this story

Napsat komentář