Girls and Business

Dvanáct různých žen svedl dohromady jeden společný cíl. Pomoci ženám, které se ocitly v tíživé životní situaci a které potřebují pomocnou ruku.

Nejedná se o nadaci ani neziskovou organizaci, ale o ženy, které se rozhodly spojit síly a udělat, dobrou věc. A to velmi netradiční formou – kalendářem Girls and Business. Výtěžek nejde na produkci kalendáře ale přímo konkrétním projektům a ženám. Kompletní produkce kalendáře je bez nároku na honorář. Přidejte se i vy.

Poděkování

„Celá realizace by byla nemožná bez sponzorů a partnerských darů, kterých si velmi vážíme.Všechny oslovené ženy šly do projektu bez nároku na honorář a za to jim patří obrovský dík! Kompletní výtěžek z kalendáře Girls and Business poputuje na pomoc pro žen a děti bez domova, které naši pomocnou ruku opravdu potřebují“ říká jedna z hlavních organizátorek Martina Sikorová.

Podporujeme

vizual_sQRkodem_cmyk_0_ruce na prsa
Hlavním cílem kampaně „Ruce na prsa“ je zvýšit povědomí o důležitosti samovyšetření prsu pro nejširší veřejnost.
Dále je naší snahou přispět ke zvýšení počtu žen, které využívají bezplatný screening. V České republice je to kolem 50%, a to je příliš málo. Po dobu kampaně budou probíhat po celé republice také speciální semináře a školení pro laickou veřejnost.

www.rucenaprsa.cz